O firmie

Naszą przygodę z internetem zaczęliśmy pod koniec lat 90-tych, choć ta z komputerami zaczęła się znacznie wcześniej i pamięta czasy wgrywania gier z kaset, kiedy to jeszcze byliśmy młodzi i piękni. Od  tych zamieszchłych czasów zmieniły się dwie rzeczy – nie wgrywa się już gier z kaset i nie jesteśmy młodzi – reszta została bez zmian :) Historia w  skrócie dla świadomych rozwoju internetu – kilka tych „informatycznych kodów” – połączenie lan 10mbit, modemy V90 i V92 56kbps, sdi – stały dostęp do internetu 112/112 kbps, adsl – neostrada 512, dsl, kilka dsli,  światłowód + vdsl jako back-up – to dotychczasowy rozwój technologii.

Należy zaznaczyć, że firma Sezame to nie tylko właściciel, na co by wskazywała forma prawna – jednoosobowa działalność gospodarcza,  a kilka osób które od niemal 15 lat, z mniejszym lub większym wkładem, pomagają w rozwoju firmy.

Obecnie firma dysponuje dwoma łączami, jednym symetrycznym – w technologii światłowodowej, drugim asymetrycznym – jako backup – technologia VDSL. Dywersyfikacja  pozwoliła osiągnąć czas dostępności usługi, dla połączeń światłowodowych i kablowych, na poziomie 99,75%.

Staż w branży, oraz lata pracy dla wielkich operatorów jako etatowy pracownik lub podwykonawca, pozwoliła mi na zdobycie wiedzy niezbędnej do zrealizowania każdego zadania. Zakres świadczonych usług nie zamyka się jedynie na sprzedaży usług dostępu do internetu. Świadczymy także usługi informatyczne, teleinformatyczne, elektryczne. Wszystko co związane z kablami – wszelakiego rodzaju połączeniami radiowymi oraz pracami wysokościowymi bez najmniejszego problemu zrealizuje.

Zapraszam do współpracy!

 


 • Internet kablowy

  Internet kablowy

 • Internet radiowy

  Internet radiowy

 • Teleinformatyka

  Tele informatyka

 • Instalacje elektryczne

  Instalacje elektryczne

Kontakt

tel.: 603 457 346
tel.: 89 646 40 18

sezame@sezame.pl

Wojciech Pielgrzymowski
14-100 Ostróda, Zamkowa 2/57

formularz kontaktowy
Internet radiowy
Copyright (C) sezame.pl Realizacja: Dessin
Zamknij